ACTİVE VETERİNER GRUP

Evcil Dostların Kocaman Ailesiyiz. Çayyolu-Gölbaşı

Active VETERİNER SAĞLIK MERKEZİ

Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi

Beyler Caddesi 2769 Sokak No:5

Çayyolu -ANKARA      0312 240 70 74    +90 533 681 41 34

www.petklinik.com

 

,

 

 ANA SİTEYE GİTMEK SAYFA BAŞINDAKİ ADRESİ TIKLAYINIZ...

 

İLKEMİZ – FARKIMIZ

Bir hekimin mesleğini uygulayabilmesi için bazı tıbbi cihazlara gereksinimi vardır.Ancak tanısal teknolojik donanım zenginliği bir hekimi her zaman iyi hekim yapmaz.

Bir hekim, çeşitli tanı ve tedavi yöntemlerini uygulamadan önce, hastanın ve hastalığın özelliklerini göz önünde bulundurup, onu risk altına sokacak yöntemlerden kaçınıp, tanısal incelemelerde hasta sahibine yansıyan maliyeti de gözeterek en emin, uygun ve gerekli yolu seçmelidir.

Kısacası her şeyi yapabiliyor olmak ve tüm olanaklara sahip olmak, her zaman iyi hekim olmanın koşulu değildir. Biz, hekimliğin sanat olduğuna inanıyoruz. Bir hastaya dokunmanın, onun patisini okşamanın, sahibinin sıkıntısını paylaşmanın ölçütü yoktur. Hekim, hastanın sadece problemine değil, bütününe odaklanmalıdır. Bu holistik bakış açısı ile hastaya yaklaşılmazsa, hekim değil tamirci olunur. Bizim sorumlu olduğumuz obje, makine değil, belli bir sistem içerisinde devamlılığını sürdüren bir canlıdır. Şablon ve kalıplarla tedavi yapmaya çalışmak ruhu aramak için otopsi yapmaktır.Oysa bizim için her bir hasta ayrı bir süreçtir. Her hastanın tedaviye vereceği yanıt da farklı olabilir. 21. y.y da klasik tıp uygulamaları yerini bireysel tıbba bırakacaktır.

Hasta yararı bizler için her zaman ve her koşulda her şeyin üstündedir. Bu ilke ve sorumlulukla dün olduğu gibi bugün de bu yürekle bu mesleği sürdürüyoruz..Hava Durumu
Anlık
Yarın
7° 3°
Saat
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.31315.3343
Euro6.02766.0518
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam12
Toplam Ziyaret323504